آموزش فعال کردن پروانه نظارت

آموزش فعال کردن پروانه نظارت

زمان مورد نیاز برای مطالعه: 2 دقیقه

آموزش فعال کردن پروانه نظارت نظام مهندسی

پس از ارائه مراحل کامل ثبت نام آزمون‌های نظام مهندسی تا قرار گرفتن در صف ارجاع کار، در این بخش به آموزش فعال کردن پروانه نظارت نظام مهندسی پرداخته می‌شود. در اولین مرحله لازم است تا پس از دریافت فایل پروانه اشتغال به کار از سامانه سپامک، برای ثبت به واحد عضویت و صدور پروانه مراجعه شود. بعد از ثبت در واحد عضویت و صدور پروانه، به دفاتر خدمات الکترونیک شهر مراجعه کرده و مدارک خود را تحویل داده و شماره امضا دریافت می‌گردد.

لازم به ذکر است در مرحله اول ورود به سامانه sso.tceo.ir باید گزینه سامانه ماده33-ارجاع نظارت یکپارچه را انتخاب نمود.

.در قسمت شخص حقیقی و تنظیمات شخصی (فرم خوداظهاری) تمامی اطلاعات مورد نیاز را باید تکمیل نمود. با اتمام این مراحل پروانه نظارت فعال می‌شود

نکته:  لازم به ذکر است مهندسان طراح و ناظر پس از دریافت پروانه خود، در صورت نیاز به هر تغییر مرتبط با مواردی نظیر ارتقای پایه یا تمدید پروانه باید به دفاتر خدمات الکترونیک شهر مراجعه نمایند.

برای ارجاع سریع‌تر نظارت (ناظران حقیقی) باید چه تنظیماتی انجام داد؟

اطلاع از رتبه و فعال بودن برای ارجاع کار نظارت اهمیت زیادی دارد. مهندسان ناظر می‌توانند با مراجعه به آیکون‌های صف ارجاع نظارت، انتخاب رشته، انتخاب دفتر نمایندگی، انتخاب منطقه و یا با درج شماره پروانه اشتغال از رتبه خود در مناطق انتخابی و فعال بودن آن مطلع شوند. می‌توان با کاهش متراژ انتخابی خود، سرعت ارجاع‌های نظارت خود را افزایش داد. همچنین بهتر است برای از دست ندادن پروژه‌ها، مهندسین محترم هر شب کارتابل خود را بررسی نمایند.

برای دریافت راهنمایی بیشتر  با شماره  02166426822  و 09206426822  تماس حاصل فرمایید.