بازگردانی سفارشات

روش‌های بازگرداندن سفارشات

محصولی که به دست‌تان رسیده اشتباه است؟ نگران نباشید! (بنیاد مهندسی ساختمان) در کنار شماست.

تمام سفارش‌هایی که در (بنیاد مهندسی ساختمان) ثبت می‌شوند، پس از ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه در صف پردازش قرار می‌گیرند و (بنیاد مهندسی ساختمان) خود را موظف می‌داند دقت لازم را در ارسال و تحویل سفارش‌های ثبت‌ شده به کار گیرد؛ اما اگر کتاب و یا محصولاتی که به دست‌تان می‌رسد با آنچه سفارش داده‌اید مغایرت داشته باشد، می‌توانید از طریق صفحه تماس با (بنیاد مهندسی ساختمان) ، مشکل را به بخش پشتیبانی اطلاع بدهید و محصول را مرجوع کنید.

خریدار محترم می بایست حداکثر تا 7 روز پس از دریافت کالا از طریق تلفن های مندرج در بخش تماس با ما موضوع را به اطلاع بخش پشتیبانی برساند.

گارانتی سلامت فیزیکی

با توجه به نوع محصولات عرضه شده در وب سایت (بنیاد مهندسی ساختمان) ، کلیه کتاب ها  و یا محصولات عرضه شده باید از نظر فیزیکی سالم به دست مصرف کننده برسند و دارای گارانتی سلامت فیزیکی هستند و مشمول هفت روز مهلت تست و بازگشت محصول نمی شوند.

در صورت وجود یکی از شرایط زیر، کاربر می بایست حداکثر تا ۷ روز کاری پس از دریافت کالا از طریق تلفن های مندرج در بخش تماس با ما موضوع را به اطلاع کارشناسان بخش پشتیبانی در (بنیاد مهندسی ساختمان)  برساند. مراحل تعویض و یا مرجوع کردن کتاب بر حسب محل دریافت سفارش و نوع کتاب ممکن است متفاوت باشد که پس از تماس توسط کارشناسان به اطلاع شما خواهد رسید .

1. محصول خریداری شده از نظر فیزیکی ایرادی داشته باشد.

2. محصول خریداری شده دچار شکستگی جلد یا پارگی صفحات باشد.

3. محصول خریداری شده در مراحل ارسال دچار آسیب قابل توجهی شده باشد.

4. کتاب خریداری شده از نظر مشخصات یعنی عنوان، ناشر، نویسنده و یا مترجم دارای مغایرت باشد.

از ارسال کتاب بدون هماهنگی با خدمات پس از فروش (بنیاد مهندسی ساختمان)  جداً، خودداری کنید.

 

چنانچه مرجوع کردن کتابی که شامل گارانتی سلامت فیزیکی شده است شامل هزینه گردد، این هزینه توسط (بنیاد مهندسی ساختمان)  پرداخت می گردد و هزینه مضاعفی شامل کاربر نخواهد شد.

 

 همچنین اگر در صورت نیاز به مرجوع کردن کتاب لازم باشد مبلغ پرداختی به کاربر برگشت داده شود کاربر با اعلام شماره کارت بانک خود متصل به شبکه شتاب می تواند هزینه ی پرداختی خود را دریافت کند.

در صورتی که نیاز به راهنمایی بیشتری دارید؛ می‌توانید با (بنیاد مهندسی ساختمان) تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

دسته بندی ها

سبد خرید

درحال بارگذاری ...