ثبت‌نام آزمون‌ اخذ صلاحیت طراحی رشته معماری و کارشناسی ماده ۲۷ مردادماه ۱۴۰۳

زمان مورد نیاز برای مطالعه: 1 دقیقه

ثبت‌نام آزمون‌ اخذ صلاحیت طراحی رشته معماری و کارشناسی ماده ۲۷ مردادماه ۱۴۰۳

به گزارش بنیاد مهندسی ساختمان بر اساس اطلاعات مندرج در سایت دفتر مقررات ملی ساختمان، به اطلاع کلیه متقاضیان آزمون‌های مذکور مي‌رساند، ثبت‌نام از تاریخ ۱۳-۰۳-۱۴۰۳ شروع و تا ساعت ۲۰ مورخ ۱۹-۰۳-۱۴۰۳ ادامه خواهد داشت. از این‌رو کلیه متقاضیان می‌توانند با مراجعه تدریجی به درگاه الکترونیکی inbr.ir  از طریق سامانه آزمون‌ها، نسبت به ثبت‌نام خود اقدام نمایند.

زمان برگزاری آزمون رشته معماری(طراحی) روز جمعه مورخ ۰۵-۰۵-۱۴۰۳ می‌باشد. ضروریست متقاضیان قبل از انجام ثبت‌نام، دستورالعمل ثبت‌نام را به دقت مطالعه و از مفاد آن مطلع باشند.

لازم بذکر است داوطلبان مردود شده در آزمون اسفندماه رشته معماری(طراحی) که درخواست بازنگری در نتیجه آزمون خود را ثبت نموده‌اند چنانچه پس از ثبت‌نام در این آزمون‌ و اعمال بازنگری، موفق به اخذ نمره قبولی گردند مبلغ پرداخت شده بابت ثبت‌نام به کیف پول در پروفایل شخصی آنها عودت داده می‌شود.

زمان برگزاری آزمون‌های صلاحیت کارشناسی ماده ۲۷ قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان روز پنجشنبه مورخ ۰۴-۰۵-۱۴۰۳ می‌باشد. ضروریست متقاضیان قبل از انجام ثبت‌نام، دستورالعمل ثبت‌نام را به دقت مطالعه و از مفاد آن مطلع باشند.

  • تحریریه
  • خرداد 14, 1403
  • 18 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

دسته بندی ها

سبد خرید

درحال بارگذاری ...