مقایسه نشریه 110 و راهنمای نشریه 110 و کلیدواژه نشریه 110

مقایسه نشریه 110 با راهنمای نشریه 110 و کلیدواژه نشریه 110

زمان مورد نیاز برای مطالعه: 4 دقیقه

نشریه 110 چیست؟

 این کتاب با عنوان «مشخصات فنی عمومی و اجرایی تأسیسات برقی ساختمان» در دو جلد تدوین گردیده است، جلد اول با موضوع « تاسیسات برقی فشار ضعیف و فشار متوسط» و جلد دوم با موضوع «تأسیسات برقی جریان ضعیف» منتشر شده است. این کتاب در این دو جلد به مواردی نظیر سیم‌کشی، لوله کشی برق، انواع کلید و پریز، تابلوهای فشار ضعیف، تابلو توزیع نیرو، کابلهای فشار ضعیف و متوسط، انواع مولدهای برق،خازن‌های صنعتی، منابع تغذیه جریان مستقیم، وسایل شبکه، سیستم حفاظت در برابر آذرخش و سیستم اتصال زمین پرداخته است.

آیا این کتاب بخشی از منابع آزمون‌های نظام مهندسی است؟

این کتاب یکی از منابع اصلی و درجه یک آزمون‌های نظام مهندسی رشته تاسیسات برقی می‌باشد و به همین دلیل مطالعه آن و همراه داشتن آن برای موفقیت در این آزمون‌ها ضروری است.

ایرادات نشریه 110 چیست؟

هر چند این کتاب، مرجعی مهم در مسائل تاسیسات برقی مربوط به مهندسی ساختمان است اما به این دلیل که مباحث در کتب دیگربا گذشت زمان تغییر کرده است و از آنجا که متقاضیان آزمون‌های نظام مهندسی لازم است تا کتب متعددی را جهت قبولی در این مسیر مطالعه نمایند، ممکن است هنگام روبرو شدن با کتابی که علاوه بر ابعاد بزرگش از نظر حجمی نیز سنگین است دچار استرس و نگرانی شوند، از طرفی چون صرفاً لازم است تا داوطلبین محترم، بخش‌های مربوط به آزمون نظام مهندسی را مطالعه نمایند ممکن است دچار نوعی سردرگمی شوند.

2نشریه 110

بهترین راه برای مطالعه نشریه 110 چیست؟

برای داوطلبین آزمون‌های نظام مهندسی بهترین راه حل برای مطالعه این منبع مهم، استفاده از کتابی است که علاوه بر ارائه مطالب اصلی و کلیدی مهم برای آزمون‌های نظام مهندسی، به حل تشریحی سوالات ادوار گذشته که مرتبط با این منبع بوده است پرداخته و تناقضات آن را با مباحث مقررات ملی ساختمان نیز توضیح دهد. همچنین استفاده از ابزاری نظیر کلیدواژه نیز می‌تواند به بهبود سرعت عمل داوطلبین محترم و تمام افرادی که از این کتاب بهره می‌برند کمک نماید.

کتاب راهنمای نشریه 110 چیست؟

این کتاب که ویژه آزمون‌های نظام مهندسی رشته تاسیسات برقی توسط نشر نوآور تدوین و منتشر گردیده است، تمام موارد مورد انتظار از چنین منبعی را برآورده می‌نماید. درواقع این کتاب با مشخص نمودن تناقضات نشریه 110 با مبحث سیزدهم مقررات ملی ساختمان، کمک بسیاری به آسان‌تر شدن و سریع‌تر شدن مطالعه نشریه 110 می‌نماید، بعلاوه اینکه ارائه سوالات ادوار گذشته از این منبع، کمک بسیاری به درک مطالب این نشریه می‌نماید، از طرفی ارائه کلیدواژه در انتهای کتاب راهنمای نشریه 110، می‌تواند تاثیر بسیاری در تسریع سرعت عملکرد داوطلبین محترم داشته باشد. همچنین داوطلبین محترم می‌توانند این کتاب را به صورت لیبل‌گذاری شده و سیمی از بنیاد مهندسی ساختمان سفارش دهند تا در زمان و هزینه خود صرفه‌جویی نمایند..

کتاب راهنمای تصویری نشریه ۱۱۰

کتاب کلیدواژه نشریه 110 چیست؟

نشر نوآور با هدف تسریع عملکرد داوطلبین آزمون‌های نظام مهندسی تاسیسات برقی و هرچه کمتر شدن نگرانی ایشان بابت حجم زیاد نشریه 110، اقدام به تدوین و انتشار کلیدواژه اختصاصی این نشریه نموده است. تمام افرادی که قصد استفاده از خود کتاب دو جلدی نشریه 110 را دارند، می‌توانند از این کلیدواژه استفاده نمایند. همچنین داوطلبین محترم می‌توانند از کتاب کلیدواژه تاسیسات برقی نیز استفاده نمایند و آن را به صورت سیمی و لیبل‌گذاری شده سفارش دهند.

کلید واژه نشریه ۱۱۰

نتیجه گیری

با وجود اینکه مرجع اصلی و درجه یک در زمینه مطالعه مطالب نشریه 110، کتابی دو جلدی است که حجیم‌تر و کامل‌تر است و در نتیجه در تمام امور مربوطه در پروژه‌های ساختمانی می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد، اما کتابی که انتشارات نوآور مخصوص آزمون‌های نظام مهندسی تاسیسات برقی تدوین و منتشر نموده است، با توجه به توضیحات ارائه شده در این بخش و مرور ویژگی‌های مهم آن، چه به عنوان کتابی مجزا و چه در کنار مرجع اصلی این موضوع، قابل استفاده بوده و مهندسین عزیز می‌توانند از هر سه کتاب بنا بر نیاز خود استفاده نمایند.

نام کتاب

نوع منبع برای آزمون نظام مهندسی

ناشر

تعداد صفحات

نشریه 110

اصلی و درجه یک

معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی

بیش از 900

کلیدواژه نشریه 110

فرعی

نوآور

72

راهنمای نشریه 110

فرعی

نوآور

504

نام کتاب

نوع منبع برای آزمون نظام مهندسی

ناشر

تعداد صفحات

نشریه 110

اصلی و درجه یک

معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی

بیش از 900

کلیدواژه نشریه 110

فرعی

نوآور

72

راهنمای نشریه 110

فرعی

نوآور

504

برای دریافت راهنمایی بیشتر  با شماره  02166426822  و 09206426822  تماس حاصل فرمایید.

  • تحریریه
  • فروردین 6, 1403
  • 39 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

دسته بندی ها

سبد خرید

درحال بارگذاری ...