چرا باید کتب آزمون نظام مهندسی را لیبل گذاری کنیم؟

علت لیبل گذاری کتب جهت شرکت در آزمون نظام مهندسی

حجم زیاد و تعدد منابع، کتب و جزواتی که مهندسین عزیز لازم است تا با خود به جلسات برگزاری آزمون‌ها ببرند منجر به نگرانی و استرس شده و در نتیجه بازده زحمات و تلاش‌هایشان را کم کرده و در نتیجه قبولی ایشان را به خطر می‌اندازد. این واقعیت باعث شده تا داوطلبین عزیز مجبور باشند که از تمام ابزارهای موجود بهره برده و در نتیجه با آرامش خاطر بیشتری در این آزمون‌ها شرکت نمایند.

یکی از ابزارهای بسیار تاثیرگذار در  زمینه افزایش سرعت عملکرد و آرامش مهندسین عزیز در این این آزمون‌ها، لیبل‌ها هستند. این لیبل‌ها از جمله ابزارهایی هستند که با ساده کردن دسترسی سریع به بخش‌های مهم کتاب‌ها و منابع، مهندسین عزیز را به اعتماد به نفس کافی جهت موفقیت در آزمون‌های نظام مهندسی می‌رسانند.

لیبل‌گذاری کتاب‌ها و منابع آزمون‌های نظام مهندسی نیازمند دقت کافی و صرف وقت فراوان است که بنیاد مهندسی ساختمان با ارائه این خدمت به مشتریان و مهندسان عزیز، تلاش نموده تا قدمی در جهت افزایش آسودگی خاطر و موفقیت داوطلبان عزیز بردارد. مهندسین عزیز می‌توانند هنگام سفارش محصول خود، گزینه لیبل گذاری کتاب را فعال نموده تا کتاب مورد نظرشان به صورت لیبل‌گذاری شده به دستشان برسد.

جلسه آزمون طراحی معماری نظام مهندسی
لیبل گذاری راهنمای قانون نظام مهندسی
طریفه لیبل گذاری

برای دریافت راهنمایی بیشتر  با شماره  02166426822  و 09206426822  تماس حاصل فرمایید.

  • تحریریه
  • اسفند 8, 1402
  • 109 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

دسته بندی ها

سبد خرید

درحال بارگذاری ...